Přehled námi nabízených služeb

Regenerační a estetické služby

Právě se nacházíte zde: Hlavní stránka → Služby

Nutriční poradenství

Nutriční poradenství

Dokážeme vám pomoci s výživou nejen v případě, že potřebujete zhubnout nebo přibrat, ale i v případě, že máte zdravotní problémy. Mezi naše klienty patří i děti s nadváhou, těhotné a kojící ženy, klienti se sníženou možností pohybu, vegani, vegetariáni, sportovci.
Lymfodrenáže

Lymfodrenáže

Mízní systém, nemá bohužel svoji vlastní „pumpu“, jak je tomu o krevního oběhu. Pohyb lymfy tedy zajišťuje „svalová pumpa“, tzn. pokud se nehýbeme, lymfa necirkuluje! Následkem je toxikace a zpomalení imunitních pochodů v těle. Pro podporu výše zmíněného je nutné, dát lymfu do pohybu. Pokud to není možné pohybem, tak alespoň pasivně, formou podpůrných metod, mezi které patří přístrojová a manuální lymfodrenáž.
Bodyter

Bodyter

Bodyter je forma velice účinného pasivního cvičení s vysokým efektem hubnutí. Klíčem úspěchu je kombinace tepla, střídavých proudů a pravidelnosti při ošetřování. Teplo stimuluje krevní oběh, podporuje spalování tuků, uvolňuje svalstvo, působí proti bolesti kloubů, aktivuje pocení a pomáhá odstraňovat z těla toxiny.
Neinvazivní mezoterapie

Neinvazivní mezoterapie

Nejnovější zdravotní kosmetická technologie v aplikaci účinných látek do pokožky (až do dermis) s překvapivými výsledky bez chirurgické aplikace, bez jehel a bez vedlejších účinků. Vybrat si můžete z několika možných ošetření těla a obličeje (proti celulitidě, proti striím, na ochablou pokožku, proti vráskám, po opalování, na depigmentaci).
Laserová terapie

Laserová terapie

Použití laserové terapie zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost regenerované buněčné tkáně, zvyšuje krevní dodání do postižené oblasti, stimuluje imunitní systém, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění. Laserová terapie je vhodná při léčbě jizev, strií, vrásek nebo akné.