Přístrojová lymfodrenáž

Lymfodrenáže

Právě se nacházíte zde: Hlavní stránkaSlužby → Lymfodrenáže

Lymfodrenáže

Trápí vás celulitida na stehnech a hýždích? Otékají vám kontíky? Cítíte únavu a podráždění? Potom je hodně pravděpodobné, že máte problémy s prouděním lymfy.

Co je to lymfa

Lymfa je tekutina, která proniká všemi tkáněmi a omývá veškeré buňky našeho těla. Odvádí toxiny a zplodiny buněčného metabolismu. Zajišťuje tedy tělo „v čistotě“ a toxiny odvádí mízním řečištěm do krevního oběhu a přes anatomické filtry (slezina, játra, ledviny) do vylučovacího systému. Mízní systém, nemá bohužel svoji vlastní „pumpu“, jak je tomu o krevního oběhu. Pohyb lymfy tedy zajišťuje „svalová pumpa“, tzn. pokud se nehýbeme, lymfa necirkuluje! Následkem je toxikace a zpomalení imunitních pochodů v těle. Pro podporu výše zmíněného je nutné, dát lymfu do pohybu. Pokud to není možné pohybem, tak alespoň pasivně, formou podpůrných metod.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojovou lymfodrenáž provádíme za pomoci přístroje Lymfoven se speciálními návleky na dolní i horní polovinu těla, které se postupně nafukují a vyfukují vzduchem. Vznikající tlaková vlna účinně nahrazuje „svalovou pumpu“, která je velmi důležitá pro tok lymfy a stimuluje tak odvod toxických a odpadních látek z těla. Díky tomu působí lymfodrenáže i na zlepšení imunity.

Cena přístrojové lymfodrenáže

Přístrojová lymfodrenáž HORNÍ nebo DOLNÍ polovina těla přístrojem Lymfoven (cca 50 minut) ......................................300 Kč

Přístrojová lymfodrenáž
Přístrojová lymfodrenáž
Přístrojová lymfodrenáž
Přístrojová lymfodrenáž