Pomůžeme vám shodit přebytečná kila

Nutriční poradenství

Právě se nacházíte zde: Hlavní stránkaSlužby → Nutriční poradenství

Nutriční poradenství

Nebojte se přijít. Zábavnou a velice jednoduchou formou vám vysvětlíme, JAK vlastně naše tělo funguje a CO potřebuje pro spokojené žití. Když bude tělo spokojené s vámi, budete spokojeni i vy s ním.

.... Vše je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát.

Abychom měli dokonalý přehled o kondici organismus, bude nutné podívat se pod kůži. Ne, že bychom vás preparovali, ale potřebujeme zjistit, kolik svalové hmoty, tekutin a tuků pod svou kůží ukrýváte. Okem to nepoznáme, a tak nám pomůže dokonalý analyzátor složení těla - In Body 230.

Bez této analýzy by byla naše práce mnohem komplikovanější. Nejdůležitější informací z analýzy bude (kromě složení těla) hodnota bazálního metabolismu. To je naše startovní informace.

Každý člověk je jiný, a proto je nutné, pracovat zcela individuálně. Jídelníček vaší sousedky NEMUSÍ být ideální pro vás. Každý má hodnotu bazálního metabolismu jinou, a proto bude mít každý z nás jiné gramáže jednotlivých živin a jinou strategii, podle svého denního harmonogramu.

Analýza In Body 230 se nesmí provádět u klienta s kardiostimulátorem, v tomto případě provádíme výpočet bazálního metabolismu vzorcem.Ceník nutričního poradenství

Základní měření přístrojem In Body 230 s vyhodnocením výsledků, ale bez nutričního poradenství (cca 30 – 40 minut)500 Kč

Rádi byste se změřili pouze pro vlastní informaci anebo pro jiného poradce? Nepotřebujete výsledky konzultovat s námi?
I vám analýzu těla s radostí provedeme a výstup z BIA odešleme na váš e-mail. Cena služby je 350 Kč.


Nutriční intervence

Našim prioritním zájmem je, naučit vás POCHOPIT výživu a porozumět „řeči“ vlastního těla.

  • Proč přibírám jen z pohledu na jídlo?
  • Kdy mám vlastně jíst a co?
  • Jak mám cvičit, abych zhubl (a) anebo naopak nabral (a) svalovou hmotu?
  • Mám po cvičení jíst? Co a kdy?

Na všechny tyto otázky dokážete po konzultaci sami odpovědět a budete překvapeni, jako logicky vám veškeré informace zapadnou do dávno zapomenuté šablony „selského rozumu“. Nepracujeme s žádnými zázračnými tabletkami a koktejly, nic takového si od nás neodnesete. Odnesete si zcela konkrétní informace o vás a pro vás. To, co je vhodné pro jednoho, nemusí být to „pravé ořechové“ pro souseda. Každý z nás je originál, a proto i každá strategie má svá specifika a odlišnosti, které je nutno přizpůsobit vždy individuálně.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ:

  • pochopit své tělo a dát mu vše, co potřebuje;
  • upravit jídelníček dle aktuální potřeby (redukce váhy, výživa v těhotenství a v době kojení, výživa při sportu, výživa při směnném provozu, výživa dětí, výživa v nemoci (diabetes mellitus 1. i 2. typu, vysoký krevní tlak, vysoká hladina kyseliny močové, celiakie, potravinové intolerance, výživa po onkologické léčbě a další).

Nutriční korektura „1“

Tento model doporučujeme jako zcela dostačující k dosažení našich společných výsledků. Sestává z analýzy In Body 230 + zhodnocení výsledků + analýzy stávajícího jídelníčku (přinesete s sebou na konzultaci 3 denní záznam, jak se stravujete. Tzn. kolik, čeho a kdy jste snědli, vč. pitného režimu, sportovních aktivit, relaxace a spánku). Bližší informace k našemu prvnímu setkání vám pošleme mailem. Společně stanovíme reálný cíl a našim prioritním úkolem bude, POCHOPIT, JAK FUNGUJE NAŠE TĚLO = CO SE STANE, KDYŽ …. Budete překvapeni, jak jednoduché TO je, když porozumíte metabolismu. Společně tedy všemu dáme nějaký systém. Vytvoříme vám novou strategii, provedeme korekturu dosavadních kombinací jídel a časových intervalů mezi nimi a nastavíme změny. Do týdne od našeho prvního setkání na váš e-mail zašleme komplexní vypracovanou „Nutriční intervenci“ včetně jídelníčku a strategických tabulek s efektivní kombinací stravy a pohybu (cca 16 stran). V den prvního setkání e-mailem zašleme veselé povídání o výživě „Desatero a kousek“, ve kterém je shrnuto vše důležité, o čem jsme si povídali. Zůstáváme v kontaktu formou e-mailů, případně telefonických konzultací a setkáme se opět za jeden měsíc, kdy provedeme kontrolní měření na přístroji InBody. Vyhodnotíme výsledky a dořešíme další dotazy, které budete mít. Kontrolní setkání bude trvat cca 60 minut a cena včetně analýzy InBody je 500,- Kč.
Další kontrolní setkání proběhne opět cca za měsíc a pokud půjde všechno podle našich představ, „vypustíme vás do svobodného světa“, protože si budeme jisti, že už víte, jak na to.
Další případné kontroly už si stanovujete sami, my už jsme klidní, že víte, co a jak.

Nutriční korektura „1“.....................................................................................................................................180 minut – 5 000 Kč

Nutriční korektura „DUO“

Poslední dobou je o partnerskou edukaci veliký zájem, protože ve dvou se to lépe táhne. Postup je naprosto shodný se „Strategií 1.“ Každému z vás provedeme analýzu InBody, probereme výsledky, stanovíme reálné cíle a vypracujeme jídelníček „Z JEDNÉ PLOTNY“ (ze stejných potravin), který se samozřejmě bude lišit gramážemi, případně i preferovanými potravinami každého z vás.
Strategické tabulky s efektivní kombinací stravy a pohybu se mohou lišit, protože jeden z vás by chtěl zhubnout a ten druhý, přibrat svalovou hmotu. Zohledníme samozřejmě vaše cíle a vypracujeme vše opět každému z vás na míru.
Do týdne od našeho prvního setkání odesíláme na váš e-mail poměrně rozsáhlou Nutriční DUO intervenci (cca 25 stran).
Opět se potkáváme cca za měsíc od začátku změn a vyhodnotíme výsledky. Kontrolní setkání bude trvat cca 80 minut a cena včetně analýz InBody je 2 x 400,- Kč.

Nutriční korektura „DUO“.....................................................................................................................................240 minut – 7 900 Kč

Vypracování výživového plánu
Konzultace s klientkou
Měření přístrojem InBody230