Pomůžeme vám shodit přebytečná kila

Nutriční poradenství

Právě se nacházíte zde: Hlavní stránkaSlužby → Nutriční poradenství

Nutriční poradenství

Nebojte se přijít. Zábavnou a velice jednoduchou formou vám vysvětlíme, JAK vlastně naše tělo funguje a CO potřebuje pro spokojené žití. Když bude tělo spokojené s vámi, budete spokojeni i vy s ním.

.... Vše je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát.

Abychom měli dokonalý přehled o kondici organismus, bude nutné podívat se pod kůži. Ne, že bychom vás preparovali, ale potřebujeme zjistit, kolik svalové hmoty, tekutin a tuků pod svou kůží ukrýváte. Okem to nepoznáme a tak nám pomůže dokonalý analyzátor složení těla - In Body 230.

Bez této analýzy by byla naše práce mnohem komplikovanější. Nejdůležitější informací z analýzy bude (kromě složení těla) hodnota bazálního metabolismu. To je naše startovní informace.

Každý člověk je jiný, a proto je nutné, pracovat zcela individuálně. Jídelníček vaší sousedky NEMUSÍ být ideální pro vás. Každý má hodnotu bazálního metabolismu jinou a proto bude mít každý z nás jiné gramáže jednotlivých živin a jinou strategii.

Analýza In Body 230 se nesmí provádět u klienta s kardiostimulátorem, v tomto případě provádíme výpočet bazálního metabolismu vzorcem.Ceník nutričního poradenství

Základní měření přístrojem In Body 230 bez nutričního poradenství (cca 60 minut)500Kč

Rádi byste se změřili pouze pro vlastní informaci anebo pro jiného poradce? Nepotřebujete výsledky konzultovat s námi?
I vám analýzu provedeme. Cena služby je 350Kč (výstup z BIA zašleme na váš e-mail).

Měření sportovců (pro vlastní kontrolu) a klientů FF menu
(pouze výsledky analýzy a zaslání e-mailem - bez konzultace a komentáře) cca 15 minut250Kč

Jste klienty FF menu a potřebujete vypočítat váš nutný energetický příjem - kolik kJ by měly vaše krabičky obsahovat? S FF menu dlouhodobě aktivně spolupracujeme a i vám analýzu nabízíme za zvýhodněnou cenu 250Kč.
(tabulku nových trojpoměrů živin a celkové denní doporučené energetické hodnoty pro FF menu zašleme na váš e-mail)Nutriční korektury a nutriční plány (jídelníčky)

Našim prioritním zájmem je, naučit Vás POCHOPIT výživu a porozumět „řeči“ vlastního těla.

  • Proč přibírám jen z pohledu na jídlo?
  • Kdy mám vlastně jíst a co?
  • Jak mám cvičit, abych zhubl (a) anebo naopak nabral (a) svalovou hmotu?
  • Mám po cvičení jíst? Co a kdy?

Na všechny tyto otázky dokážete po konzultaci sami odpovědět a budete překvapeni, jako logicky Vám veškeré informace zapadnou do dávno zapomenuté šablony „selského rozumu“. Nepracujeme s žádnými zázračnými tabletkami a koktejly, nic takového si od nás neodnesete. Odnesete si zcela konkrétní informace o Vás a pro Vás. To, co je vhodné pro Vás, nemusí být to „pravé ořechové“ pro souseda. Každý z nás je originál a proto i každá strategie má svá specifika a odlišnosti, které je nutno přizpůsobit vždy individuálně.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ:

  • pochopit své tělo a dát mu vše, co potřebuje;
  • upravit jídelníček dle aktuální potřeby (redukce váhy, výživa v těhotenství a v době kojení, výživa při sportu, výživa při směnném provozu, výživa dětí, výživa v nemoci (diabetes mellitus 1. i 2. typu, vysoký krevní tlak, vysoká hladina kyseliny močové, celiakie, potravinové intolerance, výživa po onkologické léčbě a další).

Nutriční korektura „1“

Sestává z analýzy In Body 230 + zhodnocení výsledků, analýzy stávajícího jídelníčku (přinesete s sebou na konzultaci 3 denní záznam, jak se stravujete. Tzn. kolik, čeho a kdy jste snědli, vč. pitného režimu, sportovních aktivit, relaxace a spánku). Bližší informace k našemu prvnímu setkání vám pošleme mailem. Společně stanovíme reálný cíl a našim prioritním úkolem bude, POCHOPIT, JAK FUNGUJE NAŠE TĚLO = CO SE STANE, KDYŽ …. Budete překvapeni, jak jednoduché TO je, když porozumíte metabolismu. Společně tedy všemu dáme nějaký systém. Doporučíme vám novou strategii, provedeme korekturu dosavadních kombinací jídel a časových intervalů mezi nimi a doporučíme změny. E-mailem zašleme veselé povídání o výživě „Desatero a kousek“ a tabulku vhodných kombinací různých potravin v průběhu celého dne. Zůstáváme v kontaktu formou e-mailů.

120 minut - 1 500Kč

Nutriční plán na míru – zkrácená verze

Pokud není Vaše nadváha větší než 20 kg, bude dle našich dlouholetých zkušeností naprosto dostačující KOREKTURA 1, protože po první konzultaci budete přesně vědět, kolik čeho a kdy jíst. Klientům, kteří si nevěří anebo mají nadváhu vyšší než 20 kg, samozřejmě nabízíme vypracování konkrétního jídelníčku s přesně nastavenými gramážemi a celkovým harmonogramem dne vypracovaným „na míru“. Nutriční plán – zkrácená verze tedy sestává z výše uvedené nutriční korektury 1 + vypracování konkrétního jídelníčku na 3 libovolné dny dle přání klienta. Předání plánu v tištěné formě probíhá osobně v poradně, abychom si byli jisti, že všemu krásně rozumíte a dokážete sami dále kombinovat. E-mailová poradna bez omezení. Kontrola za 1 měsíc.

120 minut - 2 400Kč

Nutriční plán na míru – plná verze

Sestává z výše uvedeného + jídelníček na 7 dnů s možností kombinací 1 měsíc. Předání plánu osobně v poradně. Kontrola cca za 1 měsíc, v ceně JE zahrnuto kontrolní měření In Body 230.

4 100Kč

U všech nutričních intervencí doporučujeme kontrolní měření cca za 1 měsíc, kdy zhodnotíme výsledky a nastavíme navazující nutriční strategii.

  • Kontrolní měření cca za měsíc od prvního setkání + 60 minut konzultace 500Kč
  • Třetí a další měření našich klientů + 30 minut konzultace 250Kč
Vypracování výživového plánu
Konzultace s klientkou
Měření přístrojem InBody230