Pomůžeme vám shodit přebytečná kila

Nutriční poradenství

Právě se nacházíte zde: Hlavní stránkaSlužby → Nutriční poradenství

Nutriční poradenství

Nebojte se přijít. Zábavnou a velice jednoduchou formou vám vysvětlíme, JAK vlastně naše tělo funguje a CO potřebuje pro spokojené žití. Když bude tělo spokojené s vámi, budete spokojeni i vy s ním.

.... Vše je mnohem jednodušší, než by se mohlo zdát.

Abychom měli dokonalý přehled o kondici organismus, bude nutné podívat se pod kůži. Ne, že bychom vás preparovali, ale potřebujeme zjistit, kolik svalové hmoty, tekutin a tuků pod svou kůží ukrýváte. Okem to nepoznáme a tak nám pomůže dokonalý analyzátor složení těla - In Body 230.

Bez této analýzy by byla naše práce mnohem komplikovanější. Nejdůležitější informací z analýzy bude (kromě složení těla) hodnota bazálního metabolismu. To je naše startovní informace.

Každý člověk je jiný, a proto je nutné, pracovat zcela individuálně. Jídelníček vaší sousedky NEMUSÍ být ideální pro vás. Každý má hodnotu bazálního metabolismu jinou a proto bude mít každý z nás jiné gramáže jednotlivých živin a jinou strategii.

Analýza In Body 230 se nesmí provádět u klienta s kardiostimulátorem, v tomto případě provádíme výpočet bazálního metabolismu vzorcem.Ceník nutričního poradenství

Základní měření přístrojem In Body 230 s vyhodnocením výsledků, ale bez nutričního poradenství (cca 60 minut)500Kč

Rádi byste se změřili pouze pro vlastní informaci anebo pro jiného poradce? Nepotřebujete výsledky konzultovat s námi?
I vám analýzu těla s radostí provedeme a výstup z BIA odešleme na Váš e-mail. Cena služby je 350Kč (výstup z BIA zašleme na váš e-mail).Nutriční korektury a nutriční plány (jídelníčky)

Našim prioritním zájmem je, naučit Vás POCHOPIT výživu a porozumět „řeči“ vlastního těla.

  • Proč přibírám jen z pohledu na jídlo?
  • Kdy mám vlastně jíst a co?
  • Jak mám cvičit, abych zhubl (a) anebo naopak nabral (a) svalovou hmotu?
  • Mám po cvičení jíst? Co a kdy?

Na všechny tyto otázky dokážete po konzultaci sami odpovědět a budete překvapeni, jako logicky Vám veškeré informace zapadnou do dávno zapomenuté šablony „selského rozumu“. Nepracujeme s žádnými zázračnými tabletkami a koktejly, nic takového si od nás neodnesete. Odnesete si zcela konkrétní informace o Vás a pro Vás. To, co je vhodné pro Vás, nemusí být to „pravé ořechové“ pro souseda. Každý z nás je originál a proto i každá strategie má svá specifika a odlišnosti, které je nutno přizpůsobit vždy individuálně.

Pro koho je naše služba vhodná?

Pro VŠECHNY, KTEŘÍ CHTĚJÍ:

  • pochopit své tělo a dát mu vše, co potřebuje;
  • upravit jídelníček dle aktuální potřeby (redukce váhy, výživa v těhotenství a v době kojení, výživa při sportu, výživa při směnném provozu, výživa dětí, výživa v nemoci (diabetes mellitus 1. i 2. typu, vysoký krevní tlak, vysoká hladina kyseliny močové, celiakie, potravinové intolerance, výživa po onkologické léčbě a další).

Nutriční korektura „1“

Tento model doporučujeme jako zcela dostačující k dosažení našich společných výsledků. Sestává z analýzy In Body 230 + zhodnocení výsledků, analýzy stávajícího jídelníčku (přinesete s sebou na konzultaci 3 denní záznam, jak se stravujete. Tzn. kolik, čeho a kdy jste snědli, vč. pitného režimu, sportovních aktivit, relaxace a spánku). Bližší informace k našemu prvnímu setkání vám pošleme mailem. Společně stanovíme reálný cíl a našim prioritním úkolem bude, POCHOPIT, JAK FUNGUJE NAŠE TĚLO = CO SE STANE, KDYŽ …. Budete překvapeni, jak jednoduché TO je, když porozumíte metabolismu. Společně tedy všemu dáme nějaký systém. Doporučíme vám novou strategii, provedeme korekturu dosavadních kombinací jídel a časových intervalů mezi nimi a doporučíme změny. E-mailem zašleme veselé povídání o výživě „Desatero a kousek“ a tabulku vhodných kombinací různých potravin v průběhu celého dne. Zůstáváme v kontaktu formou e-mailů a setkáme se opět za jeden měsíc.

150 minut - 3 000Kč

Nutriční plán na míru – zkrácená verze

Pokud není Vaše nadváha větší než 20 kg, bude dle našich dlouholetých zkušeností naprosto dostačující KOREKTURA 1, protože po první konzultaci budete přesně vědět, kolik čeho a kdy jíst. Klientům, kteří si nevěří anebo mají nadváhu vyšší než 20 kg, samozřejmě nabízíme vypracování konkrétního jídelníčku s přesně nastavenými gramážemi a celkovým harmonogramem dne vypracovaným „na míru“. Nutriční plán – zkrácená verze tedy sestává z výše uvedené nutriční korektury 1 + vypracování konkrétního jídelníčku na 3 libovolné dny dle přání klienta. Předání plánu v tištěné formě probíhá osobně v poradně, abychom si byli jisti, že všemu krásně rozumíte a dokážete sami dále kombinovat. E-mailová poradna bez omezení. Kontrola opět za 1 měsíc.

150 minut - 3 900Kč

Nutriční plán na míru – plná verze

Sestává z výše uvedeného + jídelníček na 7 dnů s možností kombinací 1 měsíc. Předání plánu osobně v poradně. Kontrola cca za 1 měsíc.

5 100Kč

U všech nutričních intervencí doporučujeme kontrolní měření cca za 1 měsíc, kdy zhodnotíme výsledky a nastavíme navazující nutriční strategii.

  • První kontrolní měření cca za měsíc od prvního setkání + 60 minut konzultace 850Kč
  • Měření pouze pro kontrolu bez nutnosti konzultace 350Kč
Vypracování výživového plánu
Konzultace s klientkou
Měření přístrojem InBody230